УВАГА!!!! Інформація, щодо поданння додаткових звітів профспілковими організаціями.

Повідомляємо, що 16 січня 2020 року Верховна Рада України ухвалила Закон № 466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві», який набрав чинності 23 травня 2020 року.

Відповідно до цього закону, абзац 9 пункту 46.2 статті 46 Податкового кодексу викладено в наступній редакції: «Неприбуткові підприємства, установи та організації, визначені пунктом 133.4 статті 133 цього Кодексу, подають звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації за формою, затвердженою центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику, та річну фінансову звітність».

Тобто, цим пунктом зобов’язано неприбуткові організації, в тому числі профспілки та їх структурні підрозділи (первинні, районні, міські, обласні), які є юридичними особами, за підсумками року надавати в податкові органи Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації та Фінансову звітність мікропідприємства (форми додаються).

Зазначені Звіти подаються упродовж 60-ти днів за звітним роком в один із таких способів (п.49.3. ПКУ):

– особисто або вповноваженою на це особою;

– надсилаються поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення. За такого варіанту Звіти треба надіслати не пізніше ніж за 5 днів до закінчення граничного строку подання ( п.49.5. ПКУ);

– засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу й електронного цифрового підпису. У такому разі Звіти подаються не пізніше закінчення останньої години дня, у якому спливає такий граничний строк. 

Tagged , . Bookmark the permalink.

One Response to УВАГА!!!! Інформація, щодо поданння додаткових звітів профспілковими організаціями.

  1. Pingback: Методичні рекомендації по бухобліку у профспілці - Кіровоградська обласна організація профспілки працівників житлово-комунального госпо