Форма 1 ДФ ознаки доходу для Профспілкових організацій

Нагадуємо що звітним періодом є календарний квартал. Особи, які мають статус податкових агентів, зобов’язані подати форму № 1ДФ протягом 40 к.дн., що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу.

З 01.04.2021 р. подається новий об’єднаний звіт ЄСВ/1ДФ «Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку а також сум нарахованого єдиного внеску » 

Назви та коди ознак доходів, які відображаються в Формі № 1-ДФ 

 

Код ознаки доходу

 Назва доходу

101Дохід у вигляді заробітної плати
 

127

Інші доходи ( не членам зазначеної профспілки, або суми перевищення 3178 грн )  (Оподатковуються)
146Матеріальна допомога на поховання
156Вартість путівок на відпочинок, оздоровлення, лікування на території України платника податку та/або його дітей віком до 18 років, які надаються йому профспілкою або ФСС з ТВП
157 Дохід, виплачений самозайнятій особі ( СПД-ФО на єдиному податку)
159 Вартість орденів, медалей, знаків, кубків, дипломів, грамот та квітів, якими відзначаються працівники, інші категорії громадян та/або переможці змагань, конкурсів
 160Вартість дарунків (а також призів переможцям та призерам спортивних змагань), якщо їх вартість не перевищує 1500 грн. ( у 2021 р.)
167Сума виплат чи відшкодувань ( крім зарплати), яка здійснюється профспілками своїм членам за рішенням професійної спілки не більше 3178 грн. на рік у 2021 році. (Не оподатковуються)

 Якщо виплати не членам зазначеної профспілки ,або перевищують 3178 грн., то вони оподатковуються і їхня ознака доходу буде 127.

 

Tagged , . Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


CAPTCHA Image
Reload Image