17 липня відбулась 21 звітно-виборна конференція Кіровоградської обласної організації профспілки працівників ЖКГ,МП,ПОН

17 липня  відбулась 21 звітно-виборна конференція Кіровоградської  обласної організації профспілки працівників ЖКГ,МП,ПОН. На порядку денному стояли питання про звіт обкому профспілки, вибори голови обласної організації та інші. Жваве обговорення викликав звіт про роботу обкому профспілки у виступах делегатів наголошувалось на недопустимість наступу на права працюючої людини та профспілок.

Про проблеми та здобутки своїх підприємств розповіли Готішан В.Г. голова ППО КП«Електротранс» , Богородова К.В.  голова ППО ОКВП «Дніпро-Кіровоград» та інші.  Цікавим  та інформативним був виступ голови ФПО Кіровоградської області Баланенко М.О. який розовів про стан соціально-економічної ситуації в області та про діяльність профспілкових організацій всіх рівнів. Робота обкому профспілки була визнана задовільною.

 

Були обрані керівні органи, головою обласної організації стала Глущенко Ольга Арсеніївна. Делегати підвердили повноваження делегованих у склад обкому профспілки та президії, обрали мандатну та ревізійну комісію.

Tagged , . Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


CAPTCHA Image
Reload Image